Акция!доставка курьером в любую точку стран балтии теперь 5 евро!а при заказе от 50 евробесплатно!!!
специальное предложение! бесплатная доставка в пакоматы omniva при заказе от 30€ по Латвии, Литве и Эстонии!!! Доставка по странам Балтии в течении 2х-3х рабочих дней!

Privātuma politika(ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ)

Uzņēmums ELPARKS SIA apņemas aizsargāt Jūsu personas datu konfidencialitāti.

Mēs augstu vērtējam Jūsu rūpes par privātās dzīves neaizskaramību, tāpēc šīs saistības Jums palīdzēs izprast, kā un kāpēc tiek izmantota informācija, kas iegūta mājaslapas lietošanas laikā. Privātumu politika apraksta personas datu apstrādes pamatprincipus.


INFORMĀCIJA

Ir divu veidu informācija, ko uzņēmums ELPARKS SIA Jums var lūgt: anonīmos un personas datus.

1. Anonīmie dati

Anonīmie dati nav personiski identificējami, tie sastāv no reģistra un pieteikuma datnēm, kā arī sīkdatnēm, piemēram, Jūsu IP adreses, domēna nosaukuma vai informācijas par ELPARKS SIA mājaslapas lietošanu, kas tiks izmantota tikai administratīvām vajadzībām, lapas pārvaldīšanai, kā arī lapas lietojuma un tendenču analīzei. Mēs nesasaistām informāciju, kas glabājas sīkdatnēs, ar personas datiem, ko esat sniedzis mūsu lapā.

ELPARKS SIA mājaslapā tiek izmantotas nozares standarta analītiskās pakas, kas automātiski vāc ierobežotu informāciju par mājaslapas apmeklētājiem un saglabā šo informāciju servera reģistru arhīvā.

1.1. Sīkdatnes

ELPARKS SIA mājaslapā tiek izmantotas programmas, kas veido sīkdatnes, ļaujot lietotājam šķirstīt lapas un uzglabājot informāciju par apmeklētajām lapām. Tās var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi mājaslapas iespējām, piemēram, autorizācijai un/vai atkārtotai apmeklēšanai. Sīkdatnes ir ļoti mazi teksta faili, kas tiek saglabāti datoros atsauču vajadzībām.

Dati ir anonīmi, un informācija, kas tiek savākta, izmantojot sīkdatnes, tiek nosūtīta Google, lai izveidotu mājaslapas statistiskās atskaites. Kad apmeklējat mūsu mājaslapu, ar sīkdatnēm automātiski tiek savākta informācija par Jūsu apmeklējumu, piemēram, par IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka un operētājsistēmas veidu. Jums ir iespēja bloķēt sīkdatņu izmantošanu.

2. Personas dati

Personas dati ir jebkura informācija, kas Jūs personiski identificē, piemēram, Jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese vai tālruņa numurs. Lai piekļūtu šai mājaslapai vai izmantotu to, reģistrācija nav nepieciešama. Šī informācija nonāk pie mums tad, kad Jūs piedalāties konkursā, pierakstāties mūsu jaunumiem vai iesaistāties citās tiešsaistes aktivitātēs, piemēram, atstājat komentārus, piesākāties semināriem utt.
Ja Jūs reģistrējaties un šī procesa laikā iesniedzat personas datus, esiet drošs, ka šī informācija netiks izplatīta trešajām personām bez Jūsu atļaujas. Turklāt Jums ir iespēja šo informāciju labot, nomainīt vai izdzēst: Jūs varat pieprasīt to izlabot, atjaunināt vai izdzēst, nosūtot mums e-pastu uz info@refanparfum.lv
Ja Jūs iesniedzat savu e-pasta adresi un/vai vārdu, lai saņemtu ziņas no mums, tad šī informācija netiks izplatīta trešajām personām bez Jūsu atļaujas.


Trešās personas un trešo personu mājaslapas

Mēs respektējam Jūsu privātās dzīves neaizskaramību, tāpēc jebkura šajā mājaslapā savāktā informācija tiks turēta slepenībā. Tā netiks pārdota vai izmantota kādā veidā, kas varētu Jums kaitēt. Šī mājaslapa var saturēt saites uz citām mājaslapām, par kuru privātumu politiku mēs neesam atbildīgi, tāpēc iesakām iepazīties ar katras mājaslapas privātumu politiku neatkarīgi no tā, vai mūsu mājaslapā ir vai nav saites uz tām.
2.2 Elparks SIA - e-veikala vietne refanparfum.lv maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod pilnvarotajam apstrādātājam AS "Citadele banka".

Piekrišana un privātumu politikas izmaiņas

Izmantojot refanparfum.lv/ un/vai piedaloties refanparfum.lv/ aktivitātēs, Jūs apliecināt savu piekrišanu privātumu politikas noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat šai privātumu politikai, lūdzu, neiesniedziet personisku informāciju šajā mājaslapā. Mēs sekojam nozares standartiem, lai aizsargātu jebkādu informāciju, ko esat mums iesniedzis, tomēr ir jāņem vērā, ka neviena no elektroniskās uzglabāšanas metodēm nekad nebūs 100% droša. Līdz ar to, kā jebkura cita organizācija, mēs nevaram garantēt absolūtu drošību Jūsu informācijai.
ELPARKS SIA var veikt izmaiņas privātumu politikā jebkurā brīdī un pēc saviem ieskatiem. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājaslapā. Jūsu pienākums ir periodiski pārlasīt šo privātumu politiku, lai būtu pārliecināts, ka esat iepazinies ar izmaiņām.

Jurisdikcija

Mēs saglabājam tiesības izpaust Jūsu personas datus atbilstoši normatīvo aktu prasībām un gadījumos, kad uzskatām, ka izpaušana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības, un/vai pakļaujoties juridiskām darbībām, tiesas pavēstēm vai juridiskiem procesiem.

Ароматы идентичные мировым брендам

на 100%

Курьерская экспресс доставка

по странам Балтии

Стойкость парфюма EDP до 48 часов

никакой туалетной воды

ОПЫТНЫЕ КОНСУЛЬТАНТЫ

Оплата только при получении

Гарантия на всю продукцию

REFAN Intensive

ПОДПИШИТЕСЬ НА НОВИНКИ И СКИДКИ