Акция!доставка курьером в любую точку стран балтии теперь 5 евро!а при заказе от 50 евробесплатно!!!
специальное предложение! бесплатная доставка в пакоматы omniva при заказе от 30€ по Латвии, Литве и Эстонии!!! Доставка по странам Балтии в течении 2х-3х рабочих дней!

Preču atgriešana(Возврат товара)

Norādījumi par atteikumu


Atteikuma tiesības


Ja Klients ir patērētājs Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izpratnē (fiziskā persona, kas iegādājas preci(-es) nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko darbību), Klients var izmantot atteikuma tiesības. Ievērojot Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosacījumus, patērētājam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā atgriezt refanparfum.lv iegādāto preci atpakaļ “ELPARKS” SIA.


Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 kalendārām dienām, sākot no dienas, kad Klients ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs, un ko Klients norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.


Klients informē ELPARKS par atgriešanu paziņojot par to rakstiski (info@refanparfum.lv) norādot atgriešanas objektu un pasūtījuma numuru. Atgriežot preci(-es) Klients var izmantot pievienoto atteikuma veidlapas paraugu vai to izdrukāt (sk. Veidlapa), obligāti norādot bankas konta numuru.


Atteikuma radītās sekas


Ja Klients atteiksies no šā līguma, ELPARKS atmaksās visus no Klienta saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Klients izmantoja sākotnējam darījumam, ja vien Klients nav skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no Klienta saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. ELPARKS var aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad būs saņemtā prece(-es) atpakaļ vai, kad Klients būs iesniedzis apliecinājumu par to, ka prece(-es) ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk


Klients preces nosūta uz ELPARKS adresi: Elparks Sia, Matisa iela 23, Riga, Latvija,LV-1001 bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Klients ELPARKS paziņoja savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja Klients preci(-es) nosūtīs atpakaļ pirms 14 kalendāro dienu termiņa beigām.


Preču atgriešana notiek, ievērojot šādus nosacījumus:


  • atgrieztajai precei(-ēm) jābūt oriģinālā iepakojumā;
  • preces nedrīkst būt bojātas;
  • preces nav lietotas, nav zaudējušas tirdzniecības izskatu (saglabātas etiķetes, drošības plēvītes u.c.), (tas neattiecas uz jau sabojātie produktiem piegādes laikā);
  • atpakaļ sūtāmai precei(-ēm) jābūt tādā pašā stāvoklī kāda tā bija to saņemot;
  • Klientam jāsedz tiešās atgriešanas izmaksas.

Klienta ir atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.

Par precēm, kuras Klients atgriež ELPARKS ievērojot Lietošanas noteikumos noteikto kārtību (sk. Noteikumi), ELPARKS piekrīt atmaksāt Klientam naudu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) kalendāra dienu laikā.

Ароматы идентичные мировым брендам

на 100%

Курьерская экспресс доставка

по странам Балтии

Стойкость парфюма EDP до 48 часов

никакой туалетной воды

ОПЫТНЫЕ КОНСУЛЬТАНТЫ

Оплата только при получении

Гарантия на всю продукцию

REFAN Intensive

ПОДПИШИТЕСЬ НА НОВИНКИ И СКИДКИ